Kurzy boulderingu

Na základě osvědčení (instruktor lezení na umělých stěnách akreditovaného MŠMT) a dlouholeté praxe vám nabízíme individuální lekce boulderingu pod vedením Kariny Řehákové.

Co je to bouldering?

Je to jedna z forem sportovního lezení. Stěna, na kterou se leze, má maximální výšku 4,5 m a lezci padají do matrací, které pokrývají celou podlahovou plochu. K boulderingu není potřeba žádné vybavení, stačí sportovní oblečení a lezecká obuv, kterou je možné zapůjčit přímo v místě kurzu.

Jak kurz probíhá?

Na boulderové stěně Lokalblok. Cena kurzu je 400 Kč/hodinu. V ceně není zahrnuto vstupné na stěnu a půjčení lezecké obuvi. 

Pro koho jsou lekce určené?

Lekce jsou určené pro začátečníky i mírně pokročilé lezce, kteří s lezením buď začínají a nebo by rádi analyzovali své chyby a odstranili je. Smyslem kurzů je vypěstovat ve vás pozitivní vztah k lezeckému pohybu a odstraněním chyb zlepšit vaši úroveň. 

Pokud stále váháte, jestli je pro vás kurz lezení to pravé, kontaktujte nás na e-mailu karina@alturas.cz nebo na telefonním čísle +420 607 712 834.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace