Služby

Pokud už si nepřejete nadále řešit povinnosti týkající se školení zaměstnanců pro práci ve výškách, výběr prostředků pro jejich práci a péči o tyto prostředky, kontaktujte nás. 

Co děláme? 

Zajišťujeme školení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Pomáháme s výběrem prostředků pro práce ve výškách tak, aby plně vyhovovaly vašim požadavkům. Provádíme pravidelné revize osobních ochranných pracovních prostředků pro práce ve výškách. 

Kde pracujeme? 

Školíme ve školícím středisku v Rohozci u Kutné Hory na speciálně upraveném trenažeru nebo přímo u vás ve firmě. Revize provádíme v provozovně na Praze 4, ve školícím středisku v Rohozci u Kutné Hory nebo přímo u vás ve firmě.

Jaké jsou naše ceny?

Snažíme se, aby naše ceny nezatížily váš rozpočet víc než je nutné. Pro vytvoření cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat na e-mailu karina@alturas.cz nebo na telefonním čísle +420 607 712 834. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace