Vánoční dárkový poradce

Máte doma lezce a nevíte co mu dát pod stromeček? Pomalu ani nevíte co to říká, když mluví o svém koníčku? Pak právě pro vás jsme připravili vánočního dárkového poradce. Speciálně pro lezce.
 
Prvním krokem ke koupi dobrého dárku je poznat typ lezce, kterého máte doma. K tomu vám pomůže následující video:

Pokud jste ve videu nenalezli odpověď, nevadí. V naší redakci jsme pro vás vybrali tipy na dárky, které bychom sami rádi nalezli pod stromečkem.
 
Pro lepší orientaci jsme je rozdělili do několika kategorií podle lezeckého zaměření:
 
Typ boulderista: Je silný, doma se mu v pokoji válí spousta matrací a o víkendu vyráží s kamarády na nějaké kameny. To je bouldrista! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ boulderista“.
 
Typ indoorový nadšenec: Do práce či školy odchází se směšně velkým batohem, jelikož v něm táhne nesmyslně velké lano. To je indoorový nadšenec! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ indoorový nadšenec “.
 
Typ skalní lezec: Neustále mluví o kusu skály a nějaké lince na ní. Neustále vám opakuje každý krok v této cestě a každý předmět co chytne do ruky srovnává s chyty v jeho projektu. To je skalní lezec! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ skalní lezec “.
 
Typ pískař: Už jen velmi těžko hledá oblečení, které by nebylo vybledlé nebo roztrhané a z kocoviny se dostává zásadně u prvního kruhu. To je Pískař! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ pískař “.

Typ pracant: Kromě visení ve svém volném čase, visí také v práci. U baráku, na stožáru, na stromě. Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii "Typ pracant".
 
Pokud se vám ani tak nepodařilo vašeho lezce indetifikovat, neváhejte se na nás obrátit na e-mail shop@alturas.cz nebo na telefon +420 602 311 153. Rádi vám s výběrem poradíme.

Video

Petzl Sirocco je navržena tak, aby splňovala požadavky horolezců a alpinistů na sníženou hmotnost a dostatečnou ochranu. Přilba je tvořena skořepinou z EEP (expandovaný polypropylen) pěny, tuhou korunou z vstřikované pěny z EPS (expandovaný polystyren), kterou kryje polykarbonátový top.

2 821 Kč 2 539 Kč

Kartáč Fousek velký by neměl chybět ve výbavě žádnému boulderistovi. Tento dřevěný kartáč s kančími štětinami kombinuje funkčnost, příjemný vzhled a 30 mm dlouhé štětiny zajistí vyčištění i špatně dostupných míst. V dostání také v užší variantě.

do 2 týdnů

310 Kč 279 Kč

Novinka

Ocún Lucky jsou praktické pytlíky na magnézium ve svěžích barvách.

500 Kč 450 Kč

Novinka

Singing Rock Rama Set tvoří jistítko Rama a oválná karabina Oxy TWL s dvojčinnou pojistou zámku.

do 2 týdnů

890 Kč 801 Kč

Tendon Master 9.4 je jednoduché dynamické lano určené pro každodenní zatížení na umělých stěnách, sportovní lezení a výstupy v horách.

2 106 Kč 1 895 Kč

Ocún Paddy Moonwalk je nejvíce univerzální bouldermatkou z řady Ocún, která je vhodná pro začínající i pokročilé lezce. 

do 2 týdnů

4 590 Kč 4 131 Kč

Jednoduchá kompaktní turistická čelovka.

599 Kč 539 Kč

Novinka

Crimp Oil Skin Care je suchý olej určený pro lezce k rychlé regeneraci prolezené kůže na prstech a k ošetření drobných poranění.

249 Kč

Ocún Mánia Shorts jsou lehké lezecké kraťasy vhodné na teplé letní dny ve skalách i na stěně.

1 290 Kč 1 161 Kč

Novinka

Ocún Crack Gloves jsou léty a uživateli dobře prověřené spárové rukavice, které by neměli chybět ve vybavení žádnému spárovému lezci.

650 Kč 585 Kč

Ocún Oxi S je výkonnostní lezečka určená zejména pro bouldering.

2 290 Kč 2 061 Kč

Singing Rock Super Tape široá je 38 mm široká speciální pásky pro zpevnění kloubů.

do 2 týdnů

145 Kč 131 Kč

Ocun magnézium drcené je rozdrcené lezecké magnézium v plastovém sáčku. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

160 Kč 144 Kč

Climbing Technology Lime Set NY (5 ks) je set pěti univerzálních expresek vhodných na sportovní lezení a do hor. 

do 2 týdnů

1 712 Kč 1 541 Kč

Ocún Neon 3 Lady je plně nastavitelný sedací úvazek vhodný pro ženskou postavu se třemi samosvornými přeskami. Sedák je určený zejména pro sportovní lezení.

1 690 Kč 1 521 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace