Vánoční dárkový poradce

Máte doma lezce a nevíte co mu dát pod stromeček? Pomalu ani nevíte co to říká, když mluví o svém koníčku? Pak právě pro vás jsme připravili vánočního dárkového poradce. Speciálně pro lezce.
 
Prvním krokem ke koupi dobrého dárku je poznat typ lezce, kterého máte doma. K tomu vám pomůže následující video:

Pokud jste ve videu nenalezli odpověď, nevadí. V naší redakci jsme pro vás vybrali tipy na dárky, které bychom sami rádi nalezli pod stromečkem.
 
Pro lepší orientaci jsme je rozdělili do několika kategorií podle lezeckého zaměření:
 
Typ boulderista: Je silný, doma se mu v pokoji válí spousta matrací a o víkendu vyráží s kamarády na nějaké kameny. To je bouldrista! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ boulderista“.
 
Typ indoorový nadšenec: Do práce či školy odchází se směšně velkým batohem, jelikož v něm táhne nesmyslně velké lano. To je indoorový nadšenec! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ indoorový nadšenec “.
 
Typ skalní lezec: Neustále mluví o kusu skály a nějaké lince na ní. Neustále vám opakuje každý krok v této cestě a každý předmět co chytne do ruky srovnává s chyty v jeho projektu. To je skalní lezec! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ skalní lezec “.
 
Typ pískař: Už jen velmi těžko hledá oblečení, které by nebylo vybledlé nebo roztrhané a z kocoviny se dostává zásadně u prvního kruhu. To je Pískař! Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii „Typ pískař “.

Typ pracant: Kromě visení ve svém volném čase, visí také v práci. U baráku, na stožáru, na stromě. Pokud pro něj chcete vybrat pod stromeček ten správný dárek, navštivte kategorii "Typ pracant".
 
Pokud se vám ani tak nepodařilo vašeho lezce indetifikovat, neváhejte se na nás obrátit na e-mail shop@alturas.cz nebo na telefon +420 602 311 153. Rádi vám s výběrem poradíme.

Video

Petzl Sirocco je navržena tak, aby splňovala požadavky horolezců a alpinistů na sníženou hmotnost a dostatečnou ochranu. Přilba je tvořena skořepinou z EEP (expandovaný polypropylen) pěny, tuhou korunou z vstřikované pěny z EPS (expandovaný polystyren), kterou kryje polykarbonátový top.

2 854 Kč 2 569 Kč

Kartáč Fousek velký by neměl chybět ve výbavě žádnému boulderistovi. Tento dřevěný kartáč s kančími štětinami kombinuje funkčnost, příjemný vzhled a 30 mm dlouhé štětiny zajistí vyčištění i špatně dostupných míst. V dostání také v užší variantě.

do 2 týdnů

310 Kč 279 Kč

Novinka

Ocún Lucky jsou praktické pytlíky na magnézium ve svěžích barvách.

500 Kč 450 Kč

Novinka

Singing Rock Rama Set tvoří jistítko Rama a oválná karabina Oxy TWL s dvojčinnou pojistou zámku.

do 2 týdnů

890 Kč 801 Kč

Tendon Master 9.4 je jednoduché dynamické lano určené pro každodenní zatížení na umělých stěnách, sportovní lezení a výstupy v horách.

2 106 Kč 1 895 Kč

Ocún Paddy Moonwalk je nejvíce univerzální bouldermatkou z řady Ocún, která je vhodná pro začínající i pokročilé lezce. 

do 2 týdnů

4 590 Kč 4 131 Kč

Jednoduchá kompaktní turistická čelovka.

599 Kč 539 Kč

Novinka

Crimp Oil Skin Care je suchý olej určený pro lezce k rychlé regeneraci prolezené kůže na prstech a k ošetření drobných poranění.

249 Kč

Ocún Mánia Shorts jsou lehké lezecké kraťasy vhodné na teplé letní dny ve skalách i na stěně.

1 290 Kč 1 161 Kč

Novinka

Ocún Crack Gloves jsou léty a uživateli dobře prověřené spárové rukavice, které by neměli chybět ve vybavení žádnému spárovému lezci.

650 Kč 585 Kč

Singing Rock Versa II Packet je velice univerzální set pro všechny, kdo chtějí začít s lezením.

1 790 Kč 1 611 Kč

Ocún Oxi S je výkonnostní lezečka určená zejména pro bouldering.

2 290 Kč 2 061 Kč

Singing Rock Super Tape široá je 38 mm široká speciální pásky pro zpevnění kloubů.

do 2 týdnů

145 Kč 131 Kč

Ocun magnézium drcené je rozdrcené lezecké magnézium v plastovém sáčku. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

160 Kč 144 Kč

Climbing Technology Lime Set NY (5 ks) je set pěti univerzálních expresek vhodných na sportovní lezení a do hor. 

do 2 týdnů

1 699 Kč 1 529 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace