Pytlíky na magnézium, magnézium

Nabízíme maglajzáky pro boulderisty i lezce na laně a k nim odpovídající nabídku magnézia, ze které si vybere opravdu každý.

Jaké magnézium si vybrat?

Volba magnézia je z velké části založená na osobních preferencích. Jedinou vyjímku tvoří lezecké stěny (a že jich pár u nás i ve světě je), kde je zakázáno používat magnézium v jeho sypké formě. Uživatelům potom zbývá používat pouze tekuté magnézium nebo magnéziové koule. 

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz

Novinka

Ocún Boulder Bag je maglajzák pro každého boulderistu - na stěnu i do skal.

750 Kč 675 Kč

Novinka

Ocún Lucky jsou praktické pytlíky na magnézium ve svěžích barvách.

500 Kč 450 Kč

Singing Rock magnézium tekuté je tekuté lezecké magnézium v praktické šroubovací tubě. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

169 Kč 152 Kč

Ocun magnézium drcené je rozdrcené lezecké magnézium v plastovém sáčku. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

1 190 Kč 1 071 Kč

Singing Rock magnézium kostka je lezecké magnézium v pevném stavu. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

79 Kč 71 Kč

Singing Rock magnézium dóza je rozdrcené lezecké magnézium v praktické šroubovací dóze. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

139 Kč 125 Kč

Singing Rock magnézium koule je lezecké magnézium v neuzavíratelném textilním pytlíku. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

75 Kč 68 Kč

Singing Rock magnézium drcené je rozdrcené lezecké magnézium v papírovém sáčku. Jedná se o speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity - lezení na umělých stěnách, na skalách i na boulderech. Dobře absorbuje pot a vlhkost a zlepšuje tření mezi prsty a chyty.

do 2 týdnů

220 Kč 198 Kč

Lokalblok velký MG pytel je odolný maglajzák určený pro bouldering na stěně i venku. Díky své konstrukci zůstává maglajzák stát v kolmé pozici a nedochází tak k vysypávání magnézia.

600 Kč

Lokalblok malý MG pytel je maglajzák vhodný pro lezení na laně.

do 2 týdnů

300 Kč

Petzl Saka je pytlík na magnezium ergonomického tvaru, který umožňuje snadný přístup k magnéziu. Měkký materiál je poddajný a příjemný na dotek. Systém uzavírání je pomocí svorky, kterou je možné otevřít také jednou rukou. Na straně pytlíku je poutko na kartáček. Součástí balení je i nastavitelný pásek.

554 Kč 499 Kč

Petzl Sakapoche je pytlík na magnezium ergonomického tvaru, který je na přední straně opatřen kapsičkou na zip. Měkký materiál je poddajný a příjemný na dotek. Systém uzavírání je pomocí svorky, kterou je možné otevřít také jednou rukou. Na straně pytlíku je poutko na kartáček. Součástí balení je i nastavitelný pásek.

699 Kč 629 Kč

Petzl Bandi je pytlík na magnezium klasického válcového tvaru se zesíleným horním okrajem pytlíku. Měkký materiál je poddajný a příjemný na dotek. Systém uzavírání je pomocí svorky, kterou je možné otevřít také jednou rukou. Na straně pytlíku je poutko na kartáček. Součástí balení je i nastavitelný pásek.

421 Kč 379 Kč

Climbing Technology Bluej je velký pytlík na magnézium ergonomického tvaru vyrobený z odolné denim látky. 

do 2 týdnů

515 Kč 464 Kč

Singing Rock popruh na upevnění pytlíku s magnéziem kolem pasu. Popruh má nastavitelnou délku a zapíná se rychloupnící přezkou. 

do 2 týdnů

50 Kč 45 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace