Průvodce

Bez průvodce se člověk v nové oblasti neobejde. Je dobré vzít si průvodce lidského, který vám doporučí místní krásy a odjistí/odchytá vás ve vašich pokusech. Pokud tuhle variantu nemáte, nezoufejte, vyberte si průvodce tištěného. 

A dál?

Jestli uvažujete nad koupí průvodce, tak nezapomeňte i na všechny ostatní nezbytnosti. Od bouldermatky/lana, přes sedák, jistítko a presky, po batoh, lékárničku a magnézium. Na výběr máme všeho dost.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

cena

390 666

Bouldertopo Sněžník & Modřín je lezecký průvodce pro boulderové oblasti Děčínský Sněžník a Modřín. V průvodci najdete 11 sektorů s 450 kameny a více než 1.500 směry. U každého kamene navíc najdete GPS souřadnici. 

info v obchodu

666 Kč 599 Kč

Bouldertopo Ostaš nabízí 5 sektorů se 125 kameny a více než 600 směry. Průvodce je přehledně rozdělen pomocí barev sektorů, písmen u jednotlivých kamenů a čísel u jednotlivých boulderů. U každého kamene navíc najdete GPS souřadnici. 

info v obchodu

390 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace