Příslušenství k postrojům

V této kategorii najdete zboží, které udělá vaši práci ve výškách pohodlnější. 

Proč investovat do tohoto vybavení?

Přestože se na první pohled může zdát, že jde o vybavení bez kterého se v práci obejdete, zjednodušší vám tyto produkty práci a eliminují přetěžování zad a dalších částí těla.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz

cena

100 4 266

barva

Petzl Toolbag L je pouzdro na nářadí určené pro připojení k pracovním postrojům Petzl. Popruhový zámek umožňuje uzavření během transportu, nebo pohybu po pracovišti. Objem pouzdra je 5 litrů.

do 3 dnů

954 Kč 859 Kč

Singing Rock Timber most je náhradní spojovací můstek pro arboristický úvazek Singing Rock Timber 3D.

do 3 dnů

270 Kč 243 Kč

Petzl TOP Croll S ve spojení se sedacími postroji Avao Sit, Falcon slouží pro práce v lanovém přístupu.

do 2 týdnů

3 643 Kč 3 279 Kč

Singing Rock Franklin je pracovní sedačka určená k používání společně s postroji pro zachycení pádu nebo s postroji pro zaujmutí pracovní polohy. Jednoduše se nastavuje, a umožňuje střídání pracovních poloh ve visu i ve stoje. 3 pevná kovová oka slouží pro zavěšení nářadí a nádob, nosnost kovových prvků je 50 kg.

2 710 Kč 2 439 Kč

Singing Rock Working Bag je vak z odolného PES materiálu určený na pracovní postroje nebo jako brašna na pracovní nářadí.

220 Kč 198 Kč

Singing Rock Tool Bag je otevřená brašna na nářadí vyrobená z odolného a pevného materiálu polymar.

do 3 dnů

1 100 Kč 990 Kč

Singing Rock Puller je ramenní popruh pro fixaci blokantu Cam Clean - slouží k zajištění blokantu ve správné pozici

do 3 dnů

140 Kč 126 Kč

Petzl Toolbag S je pouzdro na nářadí určené pro připojení k pracovním postrojům Petzl. Popruhový zámek umožňuje uzavření během transportu, nebo pohybu po pracovišti. Objem pouzdra je 2,5 litru.

do 3 dnů

588 Kč 529 Kč

Video

Singing Rock Popruh pro Cam Clean slouží pro upevnění hrudního blokantu Cam Clean na pracovní postroj Expert 3D nebo Profi Worker 3D. K připojení doporučujeme použít Mailonu velká delta. 

do 3 dnů

100 Kč 90 Kč

Petzl Podium poskytuje optimální pohodlí při dlouhodobém zavěšení. Široká plocha nabízí vynikající stabilitu. Tuhé boky zabraňují tomu, aby se popruhy zařezávaly do stehen.

do 2 týdnů

4 266 Kč 3 839 Kč

Petzl TOP ve spojení se sedacími postroji Avao Sit, Falcon a Sequia SRT slouží k zachycení pádu. 

2 466 Kč 2 219 Kč

Petzl nastavitelný připojovací most slouží k připojení k arboristickým postrojům Sequoia a Sequoia SRT. Umožňuje nastavení výstupových prostředků instalovaných na mostu a velmi rychlé a přesné nastavení délky až díky ergonomickému tvaru lanové svěry Adjust. Připojuje se do dvou rozebíratelných kroužků postroje.

do 3 dnů

1 799 Kč 1 619 Kč

Petzl Připojovací most slouží k připojení do dvou rozebíratelných kroužků arboristických postrojů Sequoia a Sequoia SRT, kde pomáhá arboristům s větší pohyblivostí do stran. Dodává se ve 3 délkách, aby bylo možné nastavit postupové pomůcky na něj připojené.

466 Kč 419 Kč

Petzl Ring je kroužek, který se nasazuje přímo na polohovací připojovací most u arboristického postroje Sequoia nebo Sequoia SRT pro lepší pohyblivost uživatele do stran.

321 Kč 289 Kč

Petzl Ring open je určen k dočasnému připojení vybavení na postroj nebo jako náhradní dík k arboristickému postroji Sequoia nebo Sequoia SRT. Kruhový profil zaručuje optimální funkci ve všech směrech. Široké rozevření umožňuje instalaci na lano se zašitým zakončením.

do 3 dnů

588 Kč 529 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace