Příslušenství k postrojům

V této kategorii najdete zboží, které udělá vaši práci ve výškách pohodlnější. 

Proč investovat do tohoto vybavení?

Přestože se na první pohled může zdát, že jde o vybavení bez kterého se v práci obejdete, zjednodušší vám tyto produkty práci a eliminují přetěžování zad a dalších částí těla.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz

cena

80 4 090

barva

Petzl Toolbag L je pouzdro na nářadí určené pro připojení k pracovním postrojům Petzl. Popruhový zámek umožňuje uzavření během transportu, nebo pohybu po pracovišti. Objem pouzdra je 5 litrů.

do 2 týdnů

1 021 Kč 919 Kč

Singing Rock Timber most je náhradní spojovací můstek pro arboristický úvazek Singing Rock Timber 3D.

do 2 týdnů

255 Kč 230 Kč

Petzl TOP Croll S ve spojení se sedacími postroji Avao Sit, Falcon slouží pro práce v lanovém přístupu.

do 2 týdnů

3 666 Kč 3 299 Kč

Singing Rock Franklin je pracovní sedačka určená k používání společně s postroji pro zachycení pádu nebo s postroji pro zaujmutí pracovní polohy. Jednoduše se nastavuje, a umožňuje střídání pracovních poloh ve visu i ve stoje. 3 pevná kovová oka slouží pro zavěšení nářadí a nádob, nosnost kovových prvků je 50 kg.

2 575 Kč 2 318 Kč

Singing Rock Working Bag je vak z odolného PES materiálu určený na pracovní postroje nebo jako brašna na pracovní nářadí.

do 2 týdnů

210 Kč 189 Kč

Singing Rock Tool Bag je otevřená brašna na nářadí vyrobená z odolného a pevného materiálu polymar.

do 2 týdnů

1 109 Kč 998 Kč

Singing Rock Puller je ramenní popruh pro fixaci blokantu Cam Clean - slouží k zajištění blokantu ve správné pozici

do 2 týdnů

140 Kč 126 Kč

Petzl Toolbag S je pouzdro na nářadí určené pro připojení k pracovním postrojům Petzl. Popruhový zámek umožňuje uzavření během transportu, nebo pohybu po pracovišti. Objem pouzdra je 2,5 litru.

do 2 týdnů

643 Kč 579 Kč

Video

Singing Rock Popruh pro Cam Clean slouží pro upevnění hrudního blokantu Cam Clean na pracovní postroj Expert 3D nebo Profi Worker 3D. K připojení doporučujeme použít Mailonu velká delta. 

do 2 týdnů

80 Kč 72 Kč

Petzl Podium je široké, pohodlné sedátko poskytující vynikající stabilitu. Pevné bočnice chrání stehna před tlakem popruhů, popruhy jsou nastavitelné samosvornými přezkami DoubleBack.

do 2 týdnů

4 090 Kč 3 681 Kč

Petzl TOP ve spojení se sedacími postroji Avao Sit, Falcon a Sequia SRT slouží k zachycení pádu. 

2 466 Kč 2 219 Kč

Petzl nastavitelný připojovací most slouží k připojení k arboristickým postrojům Sequoia a Sequoia SRT. Umožňuje nastavení výstupových prostředků instalovaných na mostu a velmi rychlé a přesné nastavení délky až díky ergonomickému tvaru lanové svěry Adjust. Připojuje se do dvou rozebíratelných kroužků postroje.

do 2 týdnů

1 854 Kč 1 669 Kč

Petzl Připojovací most slouží k připojení do dvou rozebíratelných kroužků arboristických postrojů Sequoia a Sequoia SRT, kde pomáhá arboristům s větší pohyblivostí do stran. Dodává se ve 3 délkách, aby bylo možné nastavit postupové pomůcky na něj připojené.

488 Kč 439 Kč

Petzl Ring je kroužek, který se nasazuje přímo na polohovací připojovací most u arboristického postroje Sequoia nebo Sequoia SRT pro lepší pohyblivost uživatele do stran.

332 Kč 299 Kč

Petzl Ring open je určen k dočasnému připojení vybavení na postroj nebo jako náhradní dík k arboristickému postroji Sequoia nebo Sequoia SRT. Kruhový profil zaručuje optimální funkci ve všech směrech. Široké rozevření umožňuje instalaci na lano se zašitým zakončením.

do 2 týdnů

599 Kč 539 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace