Příslušenství k lanům

Správné skladování a péče o lano nikdy nebyly tak snadné. V této kategorii najdete výrobky, které mohou prodloužit životnost vašeho lana až o několik let. 

Proč je péče o lano důležitá? 

Bezpečnost lana se poustupně snižuje stárnutím materiálu a opotřebením. Lano je proto dobré zbytečně nevystavovat působení mechanických vlivů - naučte se používat tejřidlo a hranové kladky. Dále také vlhkost, která často působí na vlákna polyamidu, z nějž je lano zhotoveno, snižuje jeho pevnost. Snažte se proto lana skladovat na suchém místě a v případě, že vám lano zmokne, nechat ho vyschnout na suchém, tmavém a dobře větraném místě. 

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz

cena

250 1 440

barva

Singing Rock Defender je polstrovaná chránička na lano (tejřidlo), která chrání lano proti prodření a před nadměrným opotřebením (ostré hrany, barvy, hrubé povrchy, atp.). Do chráničky je možné schovat dvě i více lan. 

562 Kč 506 Kč

Singing Rock Rope Protector je chránička na lano (tejřidlo), která chrání lano před nadměrným opotřebováním (ostré hrany, barvy, hrubé povrchy, atp.)

250 Kč 225 Kč

Petzl Protec je pevný, lehký a poddajný návlek z PVC. Chrání lano před ostrými hranami. K upevnění na lano slouží suchý zip a svorka.

do 3 dnů

350 Kč 315 Kč

Singing Rock Rope Bag je batoh na lano o délce 50 - 70 m z oděruvzdorného ripstop materiálu.

do 3 dnů

850 Kč 765 Kč

Singing Rock Carry Bag je praktický transportní vak na lano a jiné vybavení vyrobený z odolného PVC materiálu.

do 3 dnů

1 440 Kč 1 296 Kč

Singing Rock Urna je nožní vak na lano určený pro slaňování v náročných či extrémních terénech.

do 3 dnů

940 Kč 846 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace