Pracovní přilby

Máme pro vás širokou nabídku pracovních přileb pro práci ve výškách a příslušenství k nim, stačí si jenom vybrat.

Podle čeho si vybrat pracovní přilbu? 

Dle legislativy je jediným požadavkem na pracovní přilby pro práci ve výškách norma EN 397. Mezi vaše požadavky by ale určitě měla patřit i váha a pohodlnost pracovní přilby, snadnost nastavení velikosti a kompatibilnost přilby s dalším příslušenstvím. 

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

Novinka

Video

Přilba Petzl Vertex je velmi pohodlná pracovní přilba se šestibodovým textilním systémem zavěšení a systémům nastavení CENTERFIT a FLIP&FIT, které zajišťují pevnou pozici na hlavě.

2 077 Kč 1 869 Kč

Video

Singing Rock Flash Aero je pohodlná a plně odvětrávaná přilba pro výškové a záchranné práce kombinující požadavky norem EN 397 a EN 12942.

1 570 Kč 1 413 Kč

Video

Petzl Alveo Vent je lehká, odvětrávaná přilba s pohodlnout pěnovou výstelkou vhodná pro práci ve výškách a záchranu.

2 077 Kč 1 869 Kč

Ardon Safety přilba Climax Cadí je ochranná přilba pro práci ve výškách z odolného ABS materiálu.

do 3 dnů

1 271 Kč 1 144 Kč

Video

Singing Rock Flash Industry je přilba určená výhradně pro průmyslové využití, kde chrání uživatele proti předmětům padajícím z výšky a proti úrazům elektrickým napětím.

1 570 Kč 1 413 Kč

Video

Singing Rock Flash Access je pohodlná plně nastavitelná pracovní přilba z kvalitních materiálů kombinující požadavky norem EN 397 a EN 12492.

1 570 Kč 1 413 Kč

Novinka

Video

Přilba Petzl Vertex Vent je velmi pohodlná odvětrávaná pracovní přilba se šestibodovým textilním systémem zavěšení a systémům nastavení CENTERFIT a FLIP&FIT, které zajišťují pevnou pozici na hlavě.

2 077 Kč 1 869 Kč

Video

Petzl Alveo Best je lehká přilba s pohodlnout pěnovou výstelkou vhodná pro práci ve výškách a záchranu. 

2 077 Kč 1 869 Kč

Lanex Concept je základní pracovní přilba určená pro práce ve výškách.

do 3 dnů

1 431 Kč 1 288 Kč

Chrániče sluchu Hellberg Secure jsou chrániče sluchu certifikované s přilbou Singing Rock Flash. Mají odolnou konstrukci, která odolává drsnému prostředí, štíhlý design snižuje riziko zachycení ve větvích nebo ve stísněných prostorech. V dostání ve třech variantách.

567 Kč 510 Kč

Hellberg štít Safe Steel Mesh je ochranný štít s ocelovou mřížkou ve tvaru pláství, která zaručuje zvýšený prostup světla oproti klasické čtvercové mřížce. Výborně kryje obličej v celé jeho ploše a zároveň zajišťuje plynulou ventilaci vzduchu. Štít je vhodný pro arboristiku, lesnické práce, sekání trávy atd.

do 3 dnů

626 Kč 563 Kč

Hellberg štít Safe Nylon Mesh je lehký a nevodiný ochranný štít, který výborně kryje obličej. Zajišťuje dostatečné odvětrání, chrání proti větším částicím s menší energií, štít je možné použít s i bez ochranných sluchátek.

do 3 dnů

174 Kč 157 Kč

Hellberg štít Safe PC Electric Arc je ochranný štít pro práce s rizikem úrazu elektrickým proudem. Poskytuje ochranu proti elektrickému proudu do 440 voltů a chrání proti částicím s menší energií. Štít je možné použít s i bez ochranných sluchátek.

do 3 dnů

444 Kč 400 Kč

Hellberg Classic Adaptor je adaptér pro držáky štítů Hellberg. Umožňuje připojení držáku štítu Hellberg Safe 2 Flex Carrier na přilbu bez použití ochranných sluchátek. Je kompatibilní s přilbou Singing Rock Flash, dodáván v páru.

do 3 dnů

141 Kč 127 Kč

Hellberg Safe 2 Flex Carrier je držák pro připojení ochranných štítů Hellberg Safe k přilbě při použití sluchátek Secure nebo adaptéru Classic. Je vybaven gumovým lemem, který kryje prostor mezi helmou a štítem před deštěm, létajícími pilinami a jinými částicemi. Je kompatibilní s přilbou Singing Rock Flash.

do 3 dnů

302 Kč 272 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace