Pomocné karabiny

Pomocné karabiny nejsou pevnostní karabiny a nesplňují pracovní ani sportovní normu pro používání, proto není možné používat je k jištění a zachycení pádu

K čemu můžu použít pomocné karabiny?

Pomocné karabiny s páskem pro uchycení k úvazku vám skvěle poslouží k odkládání pracovního materiálu i sportovního vybavení. Malé pomocné karabiny jsou vhodné pro připnutí drobného materiálu nebo jako doplněk na klíče.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

Singing Rock Porter je plastová karabina vhodná na nošení ledovcových šroubů, skob a nářadí na úvazku.

do 3 dnů

112 Kč 101 Kč

Video

Singing Rock Mailona mini ovál je ocelová šroubovací karabina. 

do 3 dnů

75 Kč 68 Kč

Video

Singing Rock Mailona malá delta je ocelová šroubovací karabina. 

do 3 dnů

124 Kč 112 Kč

Video

Singing Rock Mailona malá ovál je ocelová šroubovací karabina, která může být použita k zajištění osob.

do 3 dnů

108 Kč 97 Kč

Video

Singing Rock Mailona velká delta je ocelová šroubovací karabina, která může být použita k zajištění osob.

do 3 dnů

195 Kč 176 Kč

Video

Singing Rock Mailona velká D je ocelová šroubovací karabina, která může být použita k zajištění osob.

do 3 dnů

259 Kč 233 Kč

Climbing Technology Truck je plastový držák materiálu na sportovní úvazky. Je lehký a praktický a hodí se pro uchycení ledovcových šroubů či skob. Maximální nosnost je 5 kg!

do 3 dnů

189 Kč 170 Kč

Petzl Caritool S je pomocná karabina vhodná do slotů na pásu nebo za popruhy postroje, kde zůstane na svém místě díky pojistnému klipu. Plochá horní část umožňuje přehledný výběr nářadí. Malý otvor v horní části slouží k upevnění šňůrky, která zamezuje ztrátě nářadí. Maximální povolená zátěž je 5 kg. 

do 3 dnů

154 Kč 139 Kč

Petzl Caritool L je pomocná karabina vhodná do slotů na pásu nebo za popruhy postroje, kde zůstane na svém místě díky pojistnému klipu. Plochá horní část umožňuje přehledný výběr nářadí. Malý otvor v horní části slouží k upevnění šňůrky, která zamezuje ztrátě nářadí. Maximální povolená zátěž je 15 kg. 

do 3 dnů

377 Kč 339 Kč

Petzl Caritool Evo je univerzální, praktický nosič materiálu pro připojení vybavení a šroubů do ledu při alpinismu, ledolezení nebo vícedélkové lezení. Pasuje na všechny typy úvazků a můžete jich použít kolik potřebujete a kde potřebujete.

do 3 dnů

266 Kč 239 Kč

Singing Rock MINI D karabina je pomocná mini karabina. Je vhodná jako doplněk na klíče, pro zavěšení lezeček nebo k uchycení materiálu k sedáku.

do 3 dnů

90 Kč 81 Kč

Singing Rock MINI HRUŠKA karabina je pomocná mini karabina. Je vhodná jako doplněk na klíče, pro zavěšení lezeček nebo k uchycení materiálu k sedáku.

do 3 dnů

74 Kč 67 Kč

Singing Rock MINI D šroubovací karabina je pomocná mini karabina. Je vhodná jako doplněk na klíče, pro zavěšení lezeček nebo k uchycení materiálu k sedáku.

do 3 dnů

106 Kč 95 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace