Polohovací pásy

Polohovací pásy jsou určené pro práce, při kterých nehrozí nebezpečí pádu z výšky nebo do hloubky. Využijete je tedy zejména pro vymezení pracovního prostoru nebo pro pracovní polohování. 

Je polohovací pás pro vámi vybranou činnost dostačující?

Než investujete do polohovacího pásu, zkuste sami sobě odpovědět na otázku, v jakých situacích budete tento pás používat. Pokud se totiž dostáváte do situace, kdy vám hrozí nebezpečí pádu, podívejte se na naši nabídku polohovacích postrojů.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

Ardon Safety polohovací pás FA10400200 je určen pro práce, kde je požadováno dlouhodobé pracovní polohování.

do 2 týdnů

548 Kč

Singing Rock Pole II je nastavitelný pracovní polohovací pás s dvěma bočními D oky pro pracovní polohování dle normy EN 358.

1 200 Kč 1 080 Kč

Lanex PB 20 je jednoduchý pracovní polohovací pás s bederní výztuhou a s připojovacími poutky na brašnu. Bederní výztuha má odvětrávací kanálky.

1 026 Kč 923 Kč

Lanex PB 10 je jednoduchý pracovní polohovací pás s bederní výztuhou a bez připojovacích poutek na brašnu. Bederní výztuha má odvětrávací kanálky.

910 Kč 819 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace