Tendon Ambition 9.8

délka:
barva:
povrchová úprava:
do 2 týdnů doprava a platba

1 673 Kč (1 383 Kč bez DPH)

-10% dříve 1 859 Kč

Tendon Ambition 9.8 je jednoduché dynamické lano určené pro všestranné použití.

+ celý popis

výrobce: Tendon
kód produktu: D098TR45C030C
hmotnost: 64 g/m
materiál: polyamid
norma: EN 892

Tendon Ambition 9.8 je jednoduché dynamické lano určené pro všestranné použití. Simple Baiding System (Systém jednoduchého pletení) je systém pletení opletu lana, při kterém je každý pramen do opletu vplétán samostatně - tato konstrukce opletu zvyšuje odolnost lana proti oděru a zlepšuje jeho ohebnost (flexibilitu). 

Lana v barvě žlutá, zelená a fosforově žlutá jsou v délkách 30 - 80 metrů na středu výrazně označena barvou, která nenarušuje jeho strukturu ani mechanické vlastnosti. Zeleno-černá kombinace je tzv. varianta bicolour, kdy v polovině lana dojde k jasné změně vzoru lana.

Toto lano je dostupné ve variantách Standard nebo Complete Shield. Varianta Complete Shield zaručuje díky nové metodě NANOTECHNOLOGY, kdy je na oplet i jádro lana nanášen ve velmi malých částicích Teflon, maximální stupeň ošetření lana s vysokým účinkem voděodolnosti a oděruvzdornosti.

Vlastnosti

Hmotnost: 64 g/m

Počet UIAA pádů: 9

Max. rázová síla: 7,1 kN

Statické prodloužení: 6,2 %

Dynamické prodloužení: 35 %

Uzlovatelnost: 0,8

Posuv opletu: 0 %

Průměr: 9,8 mm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace