Petzl Contact 9.8

délka:
barva:
povrchová úprava:

4 649 Kč (3 842 Kč bez DPH)

-10% dříve 5 166 Kč

Petzl Contact 9.8 je jednoduché dynamické lano, které je svým průměrem vhodné pro pokročilejší lezce, kteří se chtějí zlepšovat ve skalách směrem k extrémnímu lezení. Tento model nabízí vynikající poměr hmotnosti a odolnosti při univerzálním použití.

+ celý popis

výrobce: Petzl
kód produktu: R33AT 060

Petzl Contact 9.8 je jednoduché dynamické lano, které je svým průměrem vhodné pro pokročilejší lezce, kteří se chtějí zlepšovat ve skalách směrem k extrémnímu lezení. Tento model nabízí vynikající poměr hmotnosti a odolnosti při univerzálním použití. Jádro s opletem jsou na konci zataveny ultrazvukem, což prodlužuje jejich životnost. Lano je z výroby smotané tak, že není potřeba ho přemotávat. Speciální úprava jádra a opletu EverFlex stabilizuje jádro a zlepšuje jeho konsistenci, což umožňuje vynikající ovladatelnost a kompaktnost po celou dobu životnosti lana. Obě délky jsou na středu barevně označeny.

Vlastnosti 

Hmotnost: 60 g/m

Počet UIAA pádů: 7

Max. rázová síla: 8,4 kN 

Statické prodloužení: 9 % 

Dynamické prodloužení: 35 % 

Průměr: 9,8 mm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace