Hrudní

Je zakázáno hrudní úvazky používat samostatně, musí být vždy použity se sedacím úvazkem! Při navazování věnujte pozornost správnému spojení obou úvazků. 

Kdy je dobré použít hrudní úvazek?

Hrudní úvazek ve spojení se sedacím úvazkem optimalizuje pozici těla při pádu a ve visu na laně. Je dobré toto spojení používat v případě, kdy lezci hrozí nekotrovatelný delší pád nebo pád s batohem na zádech - tedy především v horách a špatně jištěných terénech.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

cena

690 1 277

barva

velikost

Singing Rock Aladin je jednoduchý hrudní úvazek určen pro použití v kombinaci se sedacím úvazkem tak, aby optimalizoval pozici těla při visu v laně.

690 Kč 621 Kč

Singing Rock Aladin Plus je polstrovaný hrudní úvazek určen pro použití v kombinaci se sedacím úvazkem tak, aby optimalizoval pozici těla při visu v laně.

do 2 týdnů

1 090 Kč 981 Kč

Petzl Body je nastavitelný hrudní úvazek určený výhradně v kombinaci s dětským sedacím úvazkem Petzl Macchu, kdy slouží k udržení dítěte ve svislé poloze. Velmi příjemná konstrukce úvazku připomíná vestu. 

do 2 týdnů

766 Kč 689 Kč

Petzl Voltige je hrudní úvazek s nastavitelnými ramenními popruhy. Hrudní úvazek ve spojení se sedacím pomáhá držet vzpřímenou polohu těla v případě pádu či visu. 

do 2 týdnů

1 277 Kč 1 149 Kč

Ocún WeBee Chest je pohodlný, prodyšný a univerzální prsní úvazek vhodný na via ferraty, vícedélkové lezení a do hor. Úvazek je určený na obvod hrudi 70 - 105 cm.

do 2 týdnů

890 Kč 801 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace