Hrudní

Je zakázáno hrudní úvazky používat samostatně, musí být vždy použity se sedacím úvazkem! Při navazování věnujte pozornost správnému spojení obou úvazků. 

Kdy je dobré použít hrudní úvazek?

Hrudní úvazek ve spojení se sedacím úvazkem optimalizuje pozici těla při pádu a ve visu na laně. Je dobré toto spojení používat v případě, kdy lezci hrozí nekotrovatelný delší pád nebo pád s batohem na zádech - tedy především v horách a špatně jištěných terénech.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

cena

700 1 290

barva

velikost

Singing Rock Aladin je jednoduchý hrudní úvazek určen pro použití v kombinaci se sedacím úvazkem tak, aby optimalizoval pozici těla při visu v laně.

700 Kč 630 Kč

Singing Rock Aladin Plus je polstrovaný hrudní úvazek určen pro použití v kombinaci se sedacím úvazkem tak, aby optimalizoval pozici těla při visu v laně.

do 3 dnů

1 190 Kč 1 071 Kč

Climbing Technology Torse je hrudní úvazek s nastavitelnými ramenními popruhy vhodný na horolezectví a ferratové výstupy. Hrudní úvazek ve spojení se sedacím pomáhá držet vzpřímenou polohu těla v případě pádu či visu. Nastavitelná velikost 50 - 100 cm.

do 2 týdnů

909 Kč 818 Kč

Petzl Body je nastavitelný hrudní úvazek určený výhradně v kombinaci s dětským sedacím úvazkem Petzl Macchu, kdy slouží k udržení dítěte ve svislé poloze. Velmi příjemná konstrukce úvazku připomíná vestu. 

do 2 týdnů

766 Kč 689 Kč

Petzl Voltige je hrudní úvazek s nastavitelnými ramenními popruhy. Hrudní úvazek ve spojení se sedacím pomáhá držet vzpřímenou polohu těla v případě pádu či visu. 

do 3 dnů

1 277 Kč 1 149 Kč

Novinka

Ocún WeBee Chest Lite + Tie-In Sling je jedinečné a bezpečné řešení pro spojení sedacího a hrudního úvazku.

do 3 dnů

1 290 Kč 1 161 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace