Crimp Oil

Crimp Oil jsou originální masážní oleje vyráběné francouzskou boulderistkou Caroline Sinno. Jsou 100% přírodní a slouží jako prevence zranění a k urychlení regenerace. 

Jak si vybrat ten správný Crimp Oil?

Máme pro vás kompletní nabídku olejů Crimp Oil, které se liší složením a tedy i použitím:

  • Crimp Oil Original urychluje regeneraci i proces hojení,
  • Crimp Oil Skin je tzv. suchý olej určený k hojení prolezené kůže i v průběhu lezení,
  • Crimp Oil Extra Hot slouží ke zmírnění silných bolestí a zánětů,
  • Crimp Oil Muscles můžete využít k masáži "bandasek" pro odplavení laktátu stejně jako k masáži namožených svalů,
  • Crimp Oil Alps Balm je v podstatě francouzská tygří mast vhodná k masáži bolavých kloubů i svalů,
  • Crimp Oil Arnica pomáhá zacelovat drobná poranění.

Více informací včetně složení najdete u jednotlivých olejů. Máte-li jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.

cena

0 499

výrobce

Novinka

Crimp Oil Skin Care je suchý olej určený pro lezce k rychlé regeneraci prolezené kůže na prstech a k ošetření drobných poranění.

249 Kč

Novinka

Crimp Oil Alps Balm je francouzská tygří mast vhodná k masáži bolavých kloubů i svalů. Jedná se o kombinaci éterických olejů pro zmírnění bolesti (hřebíček, máta peprná, eukalyptus) a zklidňujících rostlinných olejů (kokos, bambusové máslo). Čerstvou kořeněnou vůni v kombinaci s příjemnou masážní strukturou si zamilujete.

499 Kč

Novinka

Crimp Oil Extra Hot je nejsilnější z Crimp Oil olejů a je vhodný proti silným bolestem a zánětům.

229 Kč

Novinka

Crimp Oil Original je první masážní olej vyrobený firmou Crimp Oil a obsahuje 7 druhů přírodních olejů, které zmírňují bolesti šlach, kloubů i svalů a napomáhají rychlejší regeneraci.

229 Kč

Novinka

Crimp Oil Muscles je vyrobený z 8 druhů přírodních olejů, které pomáhají k odplavení kyseliny mléčné (efekt "bandasek") a detoxikaci svalů.

499 Kč

Novinka

Crimp Oil Arnica je vyrobený ze 7 druhů olejů a je velmi účinný proti pohmožděninám a povrchovým zraněním. Urychluje proces hojení a napohámá rychlejší regeneraci.

229 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace