Bouldermatky

Bouldermatka je naprostou nezbytností pro venkovní bouldering. Při pečlivém používání vám ochrání nejenom kotníky, ale v kombinaci s dobrým chytačem i zadek a záda. Rozmýšlíte-li se nad výběrem první bouldermatky, kdy si nejste jistí, že vás venkovní bouldering chytne u srdce, vsaďte na zlatou střední cestu a pořiďte si dvoudílnou matraci. Je skladná, vejde se do kufru většiny aut, váhově je pořád ještě snesitelná a dá se na ní sedět jako na gauči. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 602 311 153 nebo na e-mailu shop@alturas.cz.  

Nejste si jistí koupí boudermatky? Zkuste naši půjčovnu!

Kromě nákupu vám nabízíme bouldermatku Ocún Moonwalk také v půjčovně! A k ní i tipy na venkovní bouldering, průvodce a mnoho dalšího ;)

cena

1 900 7 990

Ocún Paddy Moonwalk je nejvíce univerzální bouldermatkou z řady Ocún, která je vhodná pro začínající i pokročilé lezce. 

info v obchodu

5 290 Kč 4 761 Kč

Singing Rock Bouldermatka Hueco je trojdílná bouldermatka vhodná pro bouldery se špatnými dopady a traverzy.

info v obchodu

5 700 Kč 5 130 Kč

Ocún Paddy Dominator je svým poměrem velikosti a tloušťky určena zejména pro náročné boulderisty a na highbally. Inovativní konstrukce Ocún FTS Absorption Block přináší nejúčinější tlumení pádů, a to i na okrajích bouldermatky. 

info v obchodu

5 690 Kč 5 121 Kč

Paddy Incubator je největší bouldermatkou z rodiny Ocún. Přestože má tato trojdílná matrace po rozložení více než 2 m2, je velmi skladná a pohodlná na nošení.

info v obchodu

7 990 Kč 7 191 Kč

Singing Rock Bouldermatka Magic je univerzální dvoudílná bouldermatka, která se pohodlně nosí dílky polstrovaným nastavitelným zádovým popruhům s duralovými sponami

info v obchodu

6 800 Kč 6 120 Kč

Ocún Paddy Sundance je lehký model základní dvoudílné bouldermatky z řady Ocún.

info v obchodu

3 990 Kč 3 591 Kč

Ocún Paddy Sitcase je víceúčelová bouldermatka, která se skvěle hodí k nástupům boulderů a můžete ji zabalit vložit do všech ostatních bouldermatek z řady Ocún (Incubator, Dominator, Moonwalk, Sundance).

info v obchodu

2 490 Kč 2 241 Kč

Singing Rock Bouldermatka Font je lehká jednodílná bouldermatka vhodná k nástupům boulderů ze sedu.

info v obchodu

1 900 Kč 1 710 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace